CIR DI PIETRA BALI RED 20x40 1076239 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja DI PIETRA wnosi rustykalny urok kamienia do wnętrz oraz trzeźwych i niezbędnych przestrzeni zewnętrznych: harmonię elementów, które przywołują poczucie naturalności, w której można żyć. Pięć inspiracji o różnym pochodzeniu, pięć wieloaspektowych i autentycznie mineralnych osobowości, uzyskanych poprzez zmieszanie bardzo zróżnicowanych tonów chromatycznych, które nadają im stopień cieniowania równy V4. Pięć z sześciu rozmiarów jest również dostępnych w wersji zewnętrznej R11. Dla wszystkich kolorów, oprócz mozaiki pavé zamontowanej na siatce, Di Pietra zapewnia listwę przypodłogową i element L zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BALI RED |
| Rozmiar | 20x40 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,04 m2 (13 szt) |
| Waga paczki | 20,80 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Di Pietra |
| Rozmiar | 20x40 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500