CIR FUORITONO ESAGONA FUORIGRIGIO 24x27,7 1072703 Płytka gresowa
Opis
Delikatna równowaga między przeszłością a przyszłością materializuje się w porcelanowych płytkach kamionkowych, Fuoritono by Cir Ceramiche, animowanych delikatnymi odcieniami tła i jasnymi efektami graficznymi wyraźnej metropolitalnej inspiracji.
Seria, dzięki formatom Brick, Esagona i Rombo oraz gamie neutralnych kolorów, które można ze sobą łączyć, pozostawia dużą swobodę kompozycji w ubieraniu środowisk w wyraźnie nowoczesnym stylu, który pozostawia miejsce na design.
Zastosowanie wewnętrzne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Połysk |
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | FUORIGRIGIO |
| Rozmiar | 24x27,7 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,97 m2 (20 szt) |
| Waga paczki | 20,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Fuoritono |
| Rozmiar | 24x27,7 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500