CIR HAVANA MOSAICO SPACCO HAVANA SKY 30x40 Płytka gresowa
Opis
Południowoamerykańska atmosfera Hawany, jej kolory i kunszt zainspirowały CIR Manifatture Ceramiche do swojej homonimicznej kolekcji, w szkliwionym gresie porcelanowym. Ambitny i współczesny projekt, który przywołuje zużyte powierzchnie porysowane przez słońce i złą pogodę w pięciu formatach, którym towarzyszą liczne dekoracje kwiatowe i geometryczne, które mogą nadać przyjazną atmosferę przestrzeniom komercyjnym i mieszkalnym, wewnątrz i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | HAVANA SKY |
| Rozmiar | 30x40 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,60 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 13 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Havana |
| Rozmiar | 30x40 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500