CIR MATERIA PRIMA MOSAICO ROMBO NORTH POLE 25x25 Płytka gresowa 1069902
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Materia Prima marki Cir Ceramiche to oryginalna i nowoczesna kolekcja płytek, które mają głęboki związek z przeszłością: klasyczny kwadrat, wersja Esagona i Rombo. Idealny do ustawień o smaku retro, rozwija szeroką gamę kolorów i dekorów, z błyszczącym wykończeniem na ścianie i pięcioma skoordynowanymi odcieniami, jaśniejszymi i bardziej satynowymi, na podłogi w drobnym szkliwionym gresie porcelanowym, z niewielkimi różnicami w odcieniach kolorów, strukturze powierzchni i rysunku.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | NORTH POLE |
| Rozmiar | 25x25 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,30 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 7 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Materia Prima |
| Rozmiar | 25x25 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500