CIR MOLO AUDACE ROSSO D'AMANTE 20x40 1067978 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja gresów porcelanowych Molo Audace marki Cir Ceramiche może pochwalić się ekskluzywną grafiką w nowoczesnych i modnych kolorach, inspirowanych kamieniem. Płytki opowiadają historię materiału ukształtowanego przez czas, nadając wnętrzu i na zewnątrz domu nieopisane poczucie wieczności. Klasyczne formaty w sześciu różnych odcieniach chromatycznych, uzupełniają dekoracje retro, pozwalając na nieskończone eklektyczne kompozycje o współczesnym smaku.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | ROSSO D'AMANTE |
| Rozmiar | 20x40 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,04 m2 (13 szt) |
| Waga paczki | 20,80 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Molo Audace |
| Rozmiar | 20x40 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500