GRAZIA CERAMICHE ALTHAUS LIPSIA GRIGIO 20x20 AHL6
Opis
Płytki ceramiczne z serii ALTHAUS włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to pełnowymiarowa kamionka porcelanowa o powierzchni poddanej obróbce R10, antypoślizgowa, odpowiednia do wszystkich środowisk. Szczególnie nadaje się do renowacji budynków zabytkowych i starych kamienic, dzięki 3 różnym dekoracjom w stylu secesyjnym, klasycznym lub retro.
Zastosowanie: ściana, podłoga, wewnątrz, na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Ściana, podłoga |
| Kolor | LIPSIA GRIGIO |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 8mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,20m2 (30szt) |
| Waga paczki | 21,85 kg |
| Producent | Grazia |
| Seria | Althaus |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500