GRAZIA CERAMICHE ESSENZE PINO 30x30 MOSE5 Płytka Ścienna
Opis
Płytki ceramiczne z serii ESSENZE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to klasyczne kafelki w stylu angielskim, idealne do renowacji budynków zabytkowych i starych kamienic, do aranżacji stylowych wnętrz, jak również wpasowywujące się jednocześnie w nowoczesne projekty.
Seria składająca się z różnych kolorów, dekoracji i formatów. Niezwykle wszechstronna dla każdego rodzaju kreacji, w szczególności poświęconych stylowi vintage i retro.
Craquele – szkliwo transparentne, błyszczące z efektownynmi pęknięciami. Zalecana jest impregnacja wykończenia Craquele.
Płytka Ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Błyszczące |
| Przeznaczenie | Płytka Ścienna |
| Kolor | PINO |
| Rozmiar | 30x30 cm |
| Rozmiar kostki | 3x3 cm |
| Grubość | 8 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Grazia |
| Seria | Essenze |
| Rozmiar | 30x30 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500