GRAZIA CERAMICHE IMPRESSIONS BLOOM ROCK 14x56 BLO600 Płytka Ścienna
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
386,00 zł
386.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii IMPRESSIONS włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to tradycyjne płytki ścienne, podwójnie wypalane o białym korpusie i spękanej (craquele) błyszczącej powierzchni. Nowoczesny styl z eleganckim akcentem w dekoracjach i wykończeniach. Cała kolekcja z serii IMPRESSIONS jest w wykończeniu craquele.
Zalecana jest impregnacja wersji craquele.
Płytka ścienna.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Płytka Ścienna |
| Kolor | BLOOM FOG |
| Rozmiar | 14x56 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,94m2 (12szt) |
| Waga paczki | 16,7 kg |
| Producent | Grazia |
| Seria | Impressions |
| Rozmiar | 14x56 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500