GRAZIA CERAMICHE VINTAGE WINE 10x20 YY5 Płytka Ścienna
Dostępność:
W Magazynie
Wysyłka w
:
7-21 dni
Cena:
353,00 zł
353.00
Opis
Płytki ceramiczne z serii VINTAGE włoskiego producenta Ceramiche Grazia, to błyszcząca seria w tradycyjnych, podwójnie wypalanych płytkach ściennych. Można go zastosować w swojej zasadniczej formie z kontrastującym ośmiokątem i płytką lub uzupełnić 10x20 w tym samym kolorze co płytka. Wyposażony w liczne elementy wykończeniowe.
Glazura Vintage to połączenie prostoty, elegancji i nowoczesnej technologii.
Idealne do stylizacji klasycznych, nowoczesnych i vintage.
Płytki Ścienne.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Płytka Ścienna |
| Kolor | WINE |
| Rozmiar | 10x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,0 m2 (50 szt) |
| Waga paczki | 18,0 kg |
| Producent | Grazia |
| Seria | Vintage |
| Rozmiar | 10x20 |
+48 502 415 500