SERENISSIMA ACANTO MOSAICO BRICKS MIELE 20x60 RETT 1048080 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 4 szt.
Opis
Kolekcja ÀCANTO marki Serenissima Ceramiche obejmuje gres porcelanowy inspirowany drewnem. Ta kolekcja, o prostych i naturalnych odcieniach, jest dostępna w dwóch rozmiarach (20x120 i 30x120) i pięciu przyjemnych niuansach: biały, szary, miodowy, orzechowy i dąb. Gama, z miękkimi żyłami i wyblakłymi odcieniami, doskonale nadaje się do każdego rodzaju przestrzeni, w tym kuchni, salonów i łazienek, tworząc eleganckie i modne przestrzenie.
Zastosowanie ścienne i podłogowe.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | MIELE |
| Rozmiar | 20x60 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,48 m2 (4 szt) |
| Waga paczki | 10 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Acanto |
| Rozmiar | 20x60 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500