SERENISSIMA CONCRETA MOSAICO ESAGONA AVORIO 25x30 RETT 1081886 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Kolekcja Serenissima Concreta to nowoczesna seria płytek, która odtwarza niuanse i wyczuwalną w dotyku fakturę z kamienia naturalnego, łącząc je z parametrami technicznymi. Inspirowane minimalistycznym stylem, płytki Concreta wprowadzają do wnętrz subtelną paletę odcieni szarości i beżu, idealnie sprawdzając się w nowoczesnych i industrialnych aranżacjach.
Dzięki swojej wytrzymałości i odporności na ścieranie, płytki z tej kolekcji są doskonałym wyborem zarówno do przestrzeni mieszkalnych, takich jak kuchnie i łazienki, jak i komercyjnych, w tym biur czy salonów.
Łatwe w utrzymaniu czystości, zapewniają nie tylko estetykę, ale także komfort użytkowania na co dzień.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wykończenie | Matowe |
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | AVORIO |
| Rozmiar | 25x30 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,38 m2 (5 szt.) |
| Waga paczki | 10 kg |
| Producent | SERENISSIMA |
| Seria | Concreta |
| Rozmiar | 25x30 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500