SERENISSIMA COSTRUIRE LAMIERA MIX NERO 25x25 RETT 1062873 Dekor
Opis
Kolekcja Costruire marki Serenissima łączy charakterystyczne cechy metalu, aby przeprojektować i odzyskać współczesne, eleganckie i przyjazne otoczenie. Umiejętne kombinacje preferowane przez kontrasty materiałów i dobory chromatyczne, przekazują przy współudziale modułowych grubości i formatów, miękkość typową dla świeżo odlewanego cementu i pierwotny urok utleniania metalu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | NERO |
| Rozmiar | 25x25 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 8 szt. |
| Waga paczki | 10,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Costruire |
| Rozmiar | 25x25 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500