SERENISSIMA COSTRUIRE METALLO NERO 30x60 RETT 1060348 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Costruire marki Serenissima łączy charakterystyczne cechy metalu, aby przeprojektować i odzyskać współczesne, eleganckie i przyjazne otoczenie. Umiejętne kombinacje preferowane przez kontrasty materiałów i dobory chromatyczne, przekazują przy współudziale modułowych grubości i formatów, miękkość typową dla świeżo odlewanego cementu i pierwotny urok utleniania metalu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | METALLO NERO |
| Rozmiar | 30x60 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,08 m2 (6 szt) |
| Waga paczki | 22,80 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Costruire |
| Rozmiar | 30x60 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500