SERENISSIMA COSTRUIRE METALLO NERO 80x180 RETT 1059793 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Costruire marki Serenissima łączy charakterystyczne cechy metalu, aby przeprojektować i odzyskać współczesne, eleganckie i przyjazne otoczenie. Umiejętne kombinacje preferowane przez kontrasty materiałów i dobory chromatyczne, przekazują przy współudziale modułowych grubości i formatów, miękkość typową dla świeżo odlewanego cementu i pierwotny urok utleniania metalu.
Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | METALLO NERO |
| Rozmiar | 80x180 cm |
| Grubość | 8,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,44 m2 (1 szt) |
| Waga paczki | 28,70 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Costruire |
| Rozmiar | 80x180 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500