SERENISSIMA EVOCA CENERE 60x60 LAPP-RETT 1064941 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Evoca marki Serenissima reprezentuje innowacyjną interpretację kamienia, w doskonałej równowadze między przeszłością a teraźniejszością, idealną do kojarzenia środowisk z wyraźnym wielkomiejskim stylem. Ciepłe kolory połączone z materiałami pochodzącymi z recyklingu współistnieją z geometrycznymi dekoracjami o smaku retro, aby zapewnić ciągłość wizualną i spójność chromatyczną między wnętrzami i zewnętrzem, rozszerzając poczucie przestrzeni. Dostępny w sześciu rozmiarach również o zwiększonej grubości 19 mm w rozmiarze 60x120, zapewnia zauważalny efekt estetyczny, ale także wszystkie zalety gresu porcelanowego.
R11- Wysoka anytpoślizgowość, zalecane na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | CENERE |
| Rozmiar | 60x60 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,08 m2 (3 szt) |
| Waga paczki | 22,80 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Evoca |
| Rozmiar | 60x60 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500