SERENISSIMA ITALICA KILIM MIX TERRA DOLCE 60x60 RETT 1086205 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Italica od Serenissima Ceramiche charakteryzuje się autentycznym wyglądem cotto, który jest nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy.
Płytki z serii Italica wykonane są z wysokiej jakości gresu porcelanowego, znanego ze swojej trwałości i długowieczności.
Płytki te nadają się zarówno do zastosowań ściennych, jak i podłogowych, zapewniając maksymalną elastyczność w projektowaniu przestrzeni.
Matowe wykończenie płytek Italica nada Twojemu pomieszczeniu elegancki i ponadczasowy charakter.
Seria dostępna jest w pięciu różnych kolorach: Terra Dolce, Terra Bruciata, Terra Salina, Terra Mista, Terra Arsa.
Płytki Italica dostępne są w klasach antypoślizgowości R10 i R11, aby zapewnić bezpieczeństwo w pokojach, łazienkach czy na tarasie.
Italica oferuje szeroką gamę opcji dekoracji, w tym dekor dekoracyjny KILIM MIX w rozmiarach 60x60 cm i 100x100 cm, INSERTO S/4 ITALICA COLD 30x30 cm, INSERTO S/4 ITALICA WARM 30x30 cm, MOSAICO oraz MOSAICO LOSANGA w rozmiarze 30x30 cm.
Dostępne są również płytki schodowe i cokoły, które uzupełnią Twój projekt.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | TERRA DOLCE |
| Rozmiar | 60x60 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,08 m2 (3 sztuki) |
| Waga paczki | 22,80 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Italica |
| Rozmiar | 60x60 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
Produkty powiązane
CIR ITALICA MODULARE 39 R11 TERRA SALINA 1086535 Płytka gresowa
Towar w magazynie.
159,99 zł
Cena regularna:
189,00 zł
+48 502 415 500