SERENISSIMA MATERICA MOSAICO ESAGONA PLATINO 25x30 RETT 1076737 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Serenissima Materica ma na celu uchwycenie trendów w architekturze i wzornictwie. Seria obejmuje płytki o wyglądzie kamienia naturalnego i betonu przemysłowego. Wybór neutralnych i spokojnych kolorów odpowiednich do nowoczesnych pomieszczeń mieszkalnych. Ponadczasowy, może być stosowany wewnątrz, ale także na zewnątrz. Ta funkcjonalna i minimalistyczna kolekcja Serenissimy, w gresie porcelanowym, nie pozostawia nic przypadkowi i zachęca projektanta do tworzenia eklektycznych scenariuszy z nieoczekiwanymi kombinacjami, które pozostawiają swój ślad. Kolekcja rozszerzona o wersje antypoślizgową o grubości 19 mm do zastosowania w ogrodach.
R11- Wysoka anytpoślizgowość, zalecane na zewnątrz.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | PLATINO |
| Rozmiar | 25x30 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,38 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 9,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Materica |
| Rozmiar | 25x30 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500