SERENISSIMA PIETRA DI PORTLAND PORTLAND SABBIA 60x120 LAPP-RETT 1090608 Płytka gresowa
Opis
Kolekcja Pietra di Portland od Serenissima to wyjątkowe płytki ceramiczne inspirowane naturalnym kamieniem, które łączą minimalistyczną estetykę z niezwykłą funkcjonalnością.
Ich subtelne wzory i neutralna paleta barw, obejmująca odcienie szarości i beżu sprawiają, że doskonale wpisują się w nowoczesne oraz klasyczne aranżacje wnętrz.
Płytki Pietra di Portland wyróżniają się wszechstronnością zastosowania – idealnie nadają się do łazienek, kuchni, salonów, a także do przestrzeni komercyjnych.
Dostępne w różnych formatach i wykończeniach, płytki te oferują nieograniczone możliwości aranżacyjne, wprowadzając do wnętrz elegancję i naturalny charakter.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Rektyfikowany | Tak |
| Wykończenie | Półmatowe |
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | PORTLAND SABBIA |
| Rozmiar | 60x120 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,44 m2 (2 szt.) |
| Waga paczki | 31 kg |
| Producent | SERENISSIMA |
| Seria | Pietra Di Portland |
| Rozmiar | 60x120 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500