SERENISSIMA PROMENADE MOSAICO BRICKS ARGENTO 24x40 RETT 1070686 Płytka gresowa
Cena za 1 szt. mozaiki. Towar sprzedawany w opakowaniach po 5 szt.
Opis
Nowa kolekcja Promenade marki Serenissima proponuje gres szkliwiony porcelanowy, wszechstronny i modny, który wiernie interpretuje całą siłę i prymitywną elegancję kamienia naturalnego typowego dla południowej Francji, odpowiedniego dla tych, którzy kochają wyrafinowany design w meblach. Pięć neutralnych i nowoczesnych kolorów jest prezentowanych w wielu formatach modułowych, aby podkreślić eklektyczny styl serii i umożliwić eleganckie rozwiązania układowe, aby spersonalizować styl każdego pomieszczenia. Możliwości wykorzystania na zewnątrz Promenade rozszerza wersja o grubości 19 mm, dostępna w rozmiarze 60×120 oraz 60x60 cm i wykończeniu R11, co umożliwia suche układanie na trawie, żwirze i piasku, układanie na tradycyjnym jastrychu i tworzenie podniesionych podłóg na regulowanych podporach.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor | ARGENTO |
| Rozmiar | 24x40 cm |
| Grubość | 9,5 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,48 m2 (5 szt) |
| Waga paczki | 11,50 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | Serenissima |
| Seria | Promenade |
| Rozmiar | 24x40 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz, na zewnątrz |
+48 502 415 500