SIMAS BALLOON UMYWALKA NABLATOWA KWADRATOWA BIAŁA 40x40 BA04
Opis
Firma SIMAS powstała w 1955 roku i jest producentem najwyższej jakości włoskiej ceramiki. Ponad 60 letnie doświadczenie i oddanie się „ręcznej tradycji” doprowadziło do osiągnięcia sukcesu fabryki na skalę światową. Znak „SIMAS” stał się godłem włoskiego rzemiosła, koncentrując się na pierwotnych zasadach: wspólnych opinii, pracy zespołowej, lojalnych agentów, opieki przedsprzedażowej i pomocy posprzedażowej. SIMAS jest również symbolem włoskiej doskonałości, promującym rozwój historyczny i kulturowy oraz dziedzictwo włoskiej ceramiki.
W komplecie:
- umywalka nablatowa kwadratowa 40x40 cm - kolor biały błyszczący.
Dostępne kolory za dopłatą - patrz dodatkowe zdjęcie produktu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Głębokość | 40 cm |
| Szerokość rzeczywista | 40 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga | 13,2 kg |
| Producent | Simas |
| Seria | Balloon |
| Rozmiar | 40-49 cm |
| Kolor Ceramika, Wanny | Białe |
+48 502 415 500