SIMAS POMO UMYWALKA STOJĄCA BIAŁA 40xh85 PO07
Opis
Kolekcja PO·MO została zaprojektowana w oparciu o dwie geometryczne figury – koło i owal. Dzięki prostemu detalowi w formie uskoku, linia ta wyzwala się z surowego, minimalistycznego stylu, wprowadzając w świat postmodernistycznych inspiracji. To subtelne połączenie klasycznych kształtów z nowoczesnym wykończeniem sprawia, że kolekcja PO·MO przyciąga uwagę formą i wyrafinowaniem, jednocześnie pozostając funkcjonalna i estetyczna.
W komplecie:
- umywalka o średnicy 40 cm (odpływ do ściany) - kolor biały błyszczący.
- zestaw montażowy F91
Dostępne kolory za dopłatą - patrz dodatkowe zdjęcie produktu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Głębokość | 40 cm |
| Szerokość rzeczywista | 40 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 41 kg |
| W komplecie | mocowanie F91 |
| Producent | Simas |
| Seria | Pomo |
| Rozmiar | Ø 40-49 |
| Kolor Ceramika, Wanny | Białe |
+48 502 415 500