SIMAS BALLOON UMYWALKA Z KOLUMNĄ WOLNOSTOJĄCA BIAŁA 45xh85 cm BA01+CN301
Opis
Firma SIMAS powstała w 1955 roku i jest producentem najwyższej jakości włoskiej ceramiki. Ponad 60 letnie doświadczenie i oddanie się „ręcznej tradycji” doprowadziło do osiągnięcia sukcesu fabryki na skalę światową. Znak „SIMAS” stał się godłem włoskiego rzemiosła, koncentrując się na pierwotnych zasadach: wspólnych opinii, pracy zespołowej, lojalnych agentów, opieki przedsprzedażowej i pomocy posprzedażowej. SIMAS jest również symbolem włoskiej doskonałości, promującym rozwój historyczny i kulturowy oraz dziedzictwo włoskiej ceramiki.
W komplecie:
- kolumna 27,5xh65 cm - biały połysk
- umywalka 45xh20 cm - biały połysk
- wąż odpływowy podłogowy SIFBA
- korek ceramiczny PLCEBA
- zestaw montażowy F91
Dostępne kolory za dopłatą - patrz dodatkowe zdjęcie produktu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Głębokość | 45 cm |
| Szerokość rzeczywista | 45 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Waga | 31,2 kg |
| Noga w cenie | tak |
| W komplecie | umywalka + kolumna + wąż odpływowy + korek ceramiczny + mocowanie F91 |
| Producent | Simas |
| Seria | Balloon |
| Rozmiar | Ø 40-49 |
| Kolor Ceramika, Wanny | Białe |
+48 502 415 500