CIR COTTO DEL CAMPIANO BIANCO ANTICO ESAGONA 15,8x18,3 1080612 Płytka Gresowa
Opis
Nowa kolekcja COTTO DEL CAMPIANO od Cir Ceramiche to podróż w przeszłość, do korzeni marki i jej terytorium. Cotto del Campiano to drobiazgowe badania nad tradycyjnymi podłogami, we wszystkich odcieniach kolorystycznych oraz w najbardziej dekoracyjnych i złożonych interpretacjach. Oprócz klasycznych kolorów dodano jeszcze dwa bardziej wyrafinowane kolory i formaty.
Bianco Antico w wersji błyszczącej oraz Decoro Campiano Mix w płytkach 20x20 i charakterystycznym formacie heksagonalnym 15,8x18,3 cm.
Kolekcja charakteryzuje się różnorodnością odcieni kolorów/barw w jednej serii, oraz przetarciami mającymi na celu uzyskanie efektu postarzenia produktu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BIANCO ANTICO |
| Rozmiar | 15,8x18,3 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 0,52 m2 (24 szt) |
| Waga paczki | 9,8 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Cotto del Campiano |
| Rozmiar | 15,8x18,3 cm |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500