CIR COTTO DEL CAMPIANO BIANCO ANTICO POŁYSK 20x20 1080487 Płytka Gresowa
Promocja
Opis
Nowa kolekcja COTTO DEL CAMPIANO od Cir Ceramiche to podróż w przeszłość, do korzeni marki i jej terytorium. Cotto del Campiano to drobiazgowe badania nad tradycyjnymi podłogami, we wszystkich odcieniach kolorystycznych oraz w najbardziej dekoracyjnych i złożonych interpretacjach. Oprócz klasycznych kolorów dodano jeszcze dwa bardziej wyrafinowane kolory i formaty.
Bianco Antico w wersji błyszczącej oraz Decoro Campiano Mix w płytkach 20x20 i charakterystycznym formacie heksagonalnym 15,8x18,3 cm.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | BIANCO ANTICO |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1,04 m2 (26 szt) |
| Waga paczki | 20,30 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Cotto del Campiano |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500