CIR COTTO DEL CAMPIANO INSERTO DECORO BOBOLI 20x20 Płytka Gresowa
Opis
Nowa kolekcja COTTO DEL CAMPIANO od Cir Ceramiche to podróż w przeszłość, do korzeni marki i jej terytorium. Cotto del Campiano to drobiazgowe badania nad tradycyjnymi podłogami, we wszystkich odcieniach kolorystycznych oraz w najbardziej dekoracyjnych i złożonych interpretacjach. Oprócz klasycznych kolorów dodano jeszcze dwa bardziej wyrafinowane kolory i formaty. Bianco Antico w wersji błyszczącej oraz Decoro Campiano Mix w płytkach 20x20 i charakterystycznym formacie heksagonalnym 15,8x18,3 cm. Szeroka i wszechstronna gama rozmiarów zaczyna się od małych 10x20 cm i rozciąga się do 40x60,8 cm, umożliwiając również układanie w wielu rozmiarach, w tym rozwiązanie modular 39. Rozmiar 40x60,8 cm dostępny również w wersji zewnętrznej (R11).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ściana, Podłoga |
| Kolor | MIX |
| Rozmiar | 20x20 cm |
| Grubość | 10 mm |
| Ilość w opakowaniu | Kpl. 6 szt. |
| Waga paczki | 5 kg |
| Gatunek | 1 |
| Producent | CIR |
| Seria | Cotto del Campiano |
| Rozmiar | 20x20 |
| Zastosowanie | Do wewnątrz |
+48 502 415 500